Programma
23 oktober 2019
Cesar Zuiderwijk
24 oktober 2019
BlacKkKlansman
28 oktober 2019
Manon Uphoff
28 oktober 2019
Pedagogiek -3 excursie Barcelona
31 oktober 2019
Arie & Sylvester (Wie?!)
31 oktober 2019
Bezoek Gent met museum Psych ziekenhuis Guislain en Belfort
3 november 2019
Dagexcursie Antwerpen (bezoek Joodse wijk)
5 november 2019
Film 2 filmcourse
7 november 2019
Popronde
7 november 2019
Wie is Bang - Terneuzen
8 november 2019
Broadway musicalhit Kinky boots
8 november 2019
The Wooten Brothers
13 november 2019
Dagexcursie Gent + ballet
14 november 2019
Film (i.s.m. Filmhuis Paradiso), titel volgt!
20 november 2019
Clean Pete
26 november 2019
Film 3 filmcourse
5 december 2019
Citytrip Berlijn
11 december 2019
Artist in performance
13 december 2019
The Dirty Daddies
13 december 2019
The Dirty Daddies
16 december 2019
Film by the Sea door het jaar
9 januari 2020
Green Book
9 januari 2020
Grof Geschud
10 januari 2020
Daan Boom (cabaretier)
14 januari 2020
Film 4 filmcourse
17 januari 2020
Nina de la Parra
23 januari 2020
Ivgi & Greben
24 januari 2020
Lebbis
31 januari 2020
Kunstbende Workshops
1 februari 2020
Lucky Fonz III - Buiten de lijnen
3 februari 2020
Film (i.s.m. Filmhuis Paradiso), titel volgt!
5 februari 2020
Stand-up Comedyshow
6 februari 2020
De Fransse Eijkel
11 februari 2020
Stukafest
18 februari 2020
Film 5 filmcourse
18 februari 2020
VPRO Tegenlicht meet-up
20 februari 2020
Dagexcursie Rotterdam
20 februari 2020
JANIS (première)
4 maart 2020
The Guilty
5 maart 2020
Moving Guitars
5 maart 2020
Othello (+ inleiding)
6 maart 2020
Barcelona + FC Barcelona
12 maart 2020
Doet sneeuw pijn (+ inleiding)
13 maart 2020
Timon Krause
17 maart 2020
VPRO Tegenlicht Meet up (Pakket Walcheren)
17 maart 2020
VPRO Tegenlicht meet-up
18 maart 2020
Martijn Koning
19 maart 2020
Anuar (cabaretier)
19 maart 2020
Barcelona
20 maart 2020
Het jaar 250 na Beethoven
20 maart 2020
Het jaar 250 na Beethoven (Pakket Zeeuws Vlaanderen)
26 maart 2020
Pip Utton - Einstein
27 maart 2020
Roué Verveer
31 maart 2020
Film 6 filmcourse
2 april 2020
De Aanslag (+ inleiding)
4 april 2020
Dagexcursie Ieper
8 april 2020
Cabaretpoel: 4 cabaretiers op 1 avond
15 april 2020
Pepijn Gunneweg
16 april 2020
De Aanslag
16 april 2020
Henry van Loon
16 april 2020
Vrijheidscollege
17 april 2020
Pepijn Gunneweg
21 april 2020
Film 7 filmcourse
23 april 2020
De meiden van LOS
23 april 2020
Knock Out Comedy Crew
23 april 2020
Knock Out Comedy Crew
23 april 2020
Meiden van LOS
7 mei 2020
Slag om de Schelde (let op datum wijziging)
12 mei 2020
Film 8 filmcourse
13 mei 2020
Bohemian Rhapsody
20 mei 2020
HZ Cult Pubquiz
26 mei 2020
Kunstroute Middelburg
27 mei 2020
Slotavond: Ballon